Honda „V-Twin“ modelių gama plečiama naujais EFI modeliais

2019-04-02

Honda plečia savo „GX“ serijos  dviejų cilindrų „V-Twin“ modelių gamą, pristatydama iGX700 ir  iGX800 horizontaliu velenu, bei iGXV700 ir iGXV800 vertikaliu velenu.

Šie modeliai aprūpinti elektronine degalų įpurškimo EFI (electronic fuel injection)  sistema, pakeičiančia įprastą karbiuratorių.

Kaip ir dabartiniai Honda GX630 / GXV630 ir GX690 / GXV690 modeliai, naujieji varikliai pasižymi kompaktiška konstrukcija, kurią sudaro pusrutulio formos degimo kamera, integruotas cilindras ir cilindro galvutė bei kaltiniai plieniniai švaistikliai. Kitos funkcijos, kurias vartotojai įvertins, yra skaitmeninė degimo sistema, ilgaamžis oro filtras, automobilinio stiliaus starteris ir slėginis kuro siurblys. Visi šie elementai prisideda prie aukšto efektyvumo, puikiausio aušinimo, mažo triukšmingumo ir vibracijos, taip pat patikimo našumo.

Savarankiškai reguliuojančio reguliatoriaus STR ( Self-tuning regulator) sistema sumažina variklio sūkių svyravimą, elektroniniu būdu reguliuodama droselio sklendę, kad būtų išlaikyti pastovūs variklio sūkiai net keičiantis apkrovai.

Varikliai rinkoje pasirodys 2019 m. Rudenį.

Technika Visiems, Technikos prekės
© 1999 - 2024 UAB "Wood stock"
error: Error! 404