Apie Honda

Kompanija Honda – didžiausias pasaulyje automobilių, motociklų ir įrangos (Power Equipment) gamintojas. Kiekvieną dieną daugiau nei 215000 darbuotojų visame pasaulyje apjungę savo jėgas kuria ir gamina produkciją „The Power of Dreams“.

Honda darbuotojai nuolat ieško naujų technologijų: kuria naujus projektus, tobulina gamybos, pardavimų ir aptarnavimo sferas. Pagringinis jų uždavinys – pasiūlyti milijonams Honda pirkėjų tobulą, patikimą ir patogią techniką.

Visas Honda produktų spektras: automobiliai, motociklai, sodo technika, generatoriai ir vandens siurbliai, pakabinami varikliai – tai pačių reikliausių konstruktorių kūrybos rezultatas. Jie siūlo Jums griežčiausius saugumo ir aplinkosaugos reikalavimus atitinkančią produkciją. Visuose gamybos ir eksploatacijos etapuose produkcija nekenkia aplinkai – Honda specialistai tai laiko savo pareiga ateities kartoms.

1953 metais Honda žengė į Power Equipment verslą pagaminusi bendros paskirties variklį žemės ūkiui, o 2006 gegužės 15 dieną kompaniją Honda paskelbė, kad bendras pagamintų Power Equipment produktų kiekis pasiekė 70 milijonų vienetų. Iš jų maždaug 44 mln. bendros paskirties variklių ir 26 mln. vienetų irangos įskaitant generatorius, vandens siurblius ir motokultivatorius. Šiandien Honda gamina produkciją 20 valstybių ir platina gaminamą produkciją daugiau nei 150 pasaulio šalių.

Technika Visiems, Technikos prekės
© 1999 - 2023 UAB "Wood stock"
error: Error! 404