HONDA generatorius, 3,6 kW, EC3600

PATVARIEJI GENERATORIAI
EC serijos modeliai yra mūsų generatorių gamos „darbiniai arkliai“. Dėl plačiai žinomo patvarumo ir labai mažo techninės priežiūros poreikio mūsų tvirtus EC serijos generatorius renkasi eiliniai vartotojai, amatininkai ir pusiau profesionalai. Šie generatoriai sukurti vadovaujantis paprastumo principu, kad būtų užtikrintas patikimas paleidimas ir išskirtinis patvarumas. Gryna galia patiems galingiausiems prietaisams – nuo sudėtingiausių aplinkų iki sunkiausių ir reikliausių avarinių situacijų. Dėl generatoriuose montuojamų lengvai užvedamų keturtakčių GX variklių ir „Oil Alert®“ funkcijos, kuri, alyvos lygiui nukritus žemiau saugios ribos, išjungia variklį, kad būtų išvengta brangiai kainuojančio remonto, generatoriai yra ypač patikimi. Ant guminių pagalvių sumontuotas variklis ir generatorius įrengti milteliniais dažais nudažytame vamzdiniame plieniniame rėme. Tai sumažina vibraciją, suteikia daugiau saugumo ir palengvina pakėlimą.

PATVARIEJI GENERATORIAI DAŽNIAUSIAI NAUDOJAMI:
Statybų technika
Nuomos bendrovės
Įprastinis apšvietimas
Avarinės ir gelbėjimo tarnybos
Pramoniniai elektriniai įrankiai

OIL ALERT™
Alyvos lygiui nukritus žemiau saugios naudojimo ribos generatorius išjungiamas, kad variklis būtų apsaugotas nuo sugadinimo.

PATOBULINTA VIBRACIJĄ SLOPINANTI SISTEMA
Palyginti su standartinėmis tiesiomis pagalvėmis, mūsų 45° kampu pakreiptos guminės variklio pagalvės užtikrina geresnį vibracijos slopinimą.

Kaina: 1200 € su PVM

Garantija 12mėn. – 60 mėn.

Gamintojas: HONDA

Variklis HONDA
Variklio modelis GX270
Įtampa, V 230
Dažnis, Hz 50
Maksimali galia (230V), kW 3,6
Nominali galia (230V), kW 3,4
Srovė (230V), A 15
Degalų bako talpa, L 5,3
Variklio tipas Keturtaktis, OHV, 1 cilindro
Triukšmo lygis (7m), dB 85
Užvedimas Rankinis
Autonomija su pilnu baku, ~h 3 val.
Triukšmo lygis LwA , dB 97
Technika Visiems, Technikos prekės

Rašykite mums:

© 1999 - 2020 UAB "Wood stock"